Yangın Sonrası Temizlik

Doğal afetler sonucunda insanların yaşam alanları ciddi zararlar görebilmektedir. Bazı durumlarda bu zararlar telafi edilemezken bazı durumlarda da gereken işlemler yapıldığı taktirde yaşam alanlarını restore etmek ve yeniden yaşanılır hale getirmek mümkündür. Özellikle yangın sonrasında ayakta kalan evlerin restore edilmesi, uygun teknikler yardımıyla mümkündür. Ancak bu tekniklerin profesyonel firmalar tarafından uygulanması gerekmektedir. Aksi taktirde daha yüksek maliyetlerle dahi istenilen sonuca ulaşmak mümkün olmayabilir. Firmamız müşterilerinin mümkün olan en düşük masrafla yangın sonrası temizlik hizmeti alabilmelerine olanak sağlamak için uygun bir fiyat politikası izlemektedir. Şirketimiz kurulduğu günde itibaren üstün kalite anlayışından taviz vermemiş olan, Diyarbakır ve çevresine temizlik hizmetleri vermekte olan Nehir Temizlik firmasıdır.

Yangın sonrası temizlik hizmeti verilirken firmamız büyük bir özen göstermektedir. Çünkü bu hizmet hasta bir adamı iyileştirme süreci gibi işlemektedir. Uygun teknikler ve malzemeler sonucunda istenilen sonuca ulaşmak her zaman mümkündür. Firmamız yangından zarar görmüş bir evi, apartmanı ya da işyerini temizlemeden önce ilk olarak ortam hakkında müşteriden bilgi almakta ve mümkünse personellerimiz yanan yeri gidip görmektedir. Ardından hangi malzemelere ve kaç tane personele ihtiyaç olduğu tespit edilmekte ve müşteriye bilgi verilmektedir. Verilen bilgiler doğrultusunda müşteri ile fiyat konusunda anlaşmaya varılmakta ve en kısa zamanda temizlik işlemlerine başlanmaktadır.

Belirlenen tarihte müşterilerimiz tarafından belirtilen adrese ulaşılmaktadır. Personellerimiz ilk olarak gerçekleştirilmesi gereken işleme karar vermekte ve işe koyulmaktadır. Yangın sonrası temizlik işlemleri sırasında ilk yapılan işlem genellikle is ve kirlerin basıncı su ve nemli bez yardımıyla temizlenmesidir. Ardından yapılan işlem yangından dolayı duvarlarda, tabanda ve tavanda oluşan kalıntıların elektrikli süpürgeyle alınmasıdır. Sonrasında ise sağlık açısından hiçbir şekilde sorun çıkarmayacak temizlik malzemeleri ile yerler, duvarlar, pencereler ve kapılar dikkatli bir şekilde silinmektedir. Sonrasında yapılan rötuşlar neticesinde ortam tekrardan boyamaya hazır bir hale getirilmekte ve temiz bir şekilde müşteriye sunulmaktadır. Müşterilerimizin geri bildirimleri alınmakta ve eksik gördüğü yerler olursa tekrardan müdahale edilmektedir. Sonrasında ise işlem tamamlanmaktadır.