Günlük Temizlik

Temizlik, ortaya çıkabilecek pek çok problemin önlenmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle temiz olmayan ortamlarda bulunan bakterilerin, kirlerin ve pisliklerin insan sağlığı açısından oldukça tehlikeli olması temizliğin başlı başına bir ihtiyaç haline gelmesine sebep olmuştur. Özellikle modern yaşamın yaygınlaşmasıyla temizlik adeta bir kural haline gelmiştir. Bu kuralın uygulanabilmesi ve insanların daha sağlıklı ve güzel bir ortamda yaşayabilmesi için de gereken özenin gösterilmesi gerekmektedir. Yoğun çalışma saatleri ve sosyal yaşamın cazipliğine bağlı olarak pek çok insan bu temizliği yapmakta zorlanmaktadır. Bu zorluğun ortadan kaldırılması için çalışan firmalardan biri olan Nehir Temizlik adlı şirketimiz profesyonel kadrosu ve tecrübeli yöneticileriyle birlikte kurulduğu günden itibaren Diyarbakır ve ilçelerine günlük temizlik hizmeti vermeye devam etmektedir.

Günlük temizlik denince insanların aklına genellikle evlerde yapılan üstünkörü temizlik gelmektedir. Ancak günlük temizlik hem evlere hem otellere hem de okullara verilen bir hizmettir. Evlere verilen günlük temizlik hizmetlerine, genellikle kalabalık ailelerde, kişilerin tek başına başa çıkamayacağı kadar fazla temizlik gereksinimi olduğunda ihtiyaç duyulmaktadır. Şirketimiz de bizden yardım almak isteyen müşterilerimizin isteklerini yerine getirilmekte uygun fiyata, hızlı bir şekilde evleri temizlenmektedir. Otellere verilen günlük temizlik hizmetlerinde ise detaylı bir şekilde odalar çöplerden, tozlardan ve kirlerden arındırılmakta, konaklamaya uygun hale getirilmektedir. Otel odalarına verilen hizmetlerde personellerimiz profesyonel bir şekilde hareket ederek ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunun ortaya çıkmasını engellemektedir. Örnek olarak, otelden ayrılan müşterilerin odalarda unuttukları eşyalar kat görevlilerine teslim edilmekte, otelin ya da konukların mağdur olmaları engellenmektedir.

Okullar da günlük temizlik hizmetlerine sıklıkla ihtiyaç duyulan kurumlar arasındadır. Okullardaki çocukların sağlığı açısından oldukça önemli olan günlük temizlik çalışanlarımız tarafından özenle yerine getirilmektedir. Personellerimiz okullarda yapılacak olan günlük temizlik işlemlerini genellikle öğrenciler ayrıldıktan sonra yapmaktadır. Bu hem personellerimizin işini kolaylaştırmakta hem de çocukların ıslak zemin yüzünden herhangi bir kaza yaşama olasılığını ortadan kaldırmaktadır. Temizlik sırasında kullanılan malzemelerin sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmemesine de dikkat edilmektedir. Bu da çalışanların ve öğrencilerin hem temizlik sırasında hem de sonrasında sağlık sorunlarının ortaya çıkmasını engellemektedir.