Ev Temizliği

Doğada yaşayan tüm canlıların temizliğe ihtiyacı vardır. Şüphesiz ki bunlardan temizliğe en çok önem verenlerinden biri insandır. İnsanların temizliğe bu derece önem vermesinin pek çok sebebi bulunmaktadır. Bu sebeplerden ilki şüphesiz ki sağlıktır. Sağlıklı bir şekilde yaşamaya devam etmek ve başka insanlara sağlıklı bir izlenim verebilmek için temiz olunması gerekmektedir. Temizlik denince akla sadece beden temizliği gelmemelidir. Bulunulan ortamın temizlenmesi de pek çok olumsuzluğu engellemekte ve insanlara farklı avantajlar sağlamaktadır. Özellikle insanların hayatlarının büyük bir kısmını geçirdiği ortamlardan biri olan evler, düzenli olarak temizlendiğinde insanların daha mutlu olduğu gözlemlenmiştir. Ülkemizdeki pek çok insan ev temizliğini kendileri yapsa da azımsanmayacak kadar fazla insan da ev temizliği şirketlerinden yardım almaktadır. Firmamız bu şirketler arasında önemli konuma sahip olan bir kuruluşlar arasındadır.

Firmamız tarafından verilen ev temizliği hizmetleri öncesinde temizlenecek ev hakkında detaylı bilgiler alınmaktadır. Evin özelliklerine, temizlenecek olan odaların büyüklüğüne ve sayısına göre yeterli sayıda eleman ve malzeme temin edilmektedir. Daha sonrasında müşterilerimizin belirttiği tarihte ve saatte istenilen adrese gidilmekte ve işlemlere başlanılmaktadır. Ev temizliği öncesinde eşyaların zarar görmemesi için gerekli önlemler alınmaktadır. Alınan önlemlerin ardından profesyonel ekibimiz tarafından doğru sırayla temizlenmesi gereken yerler özenli bir şekilde kirlerden ve tozlardan arındırılmaktadır. Temizlik sırasında personellerimizin kullandığı malzemeler mümkün olduğunca alerjik madde içermeyen ürünlerden seçilmektedir.

Müşterilerimiz firmamızdan yardım almak istediğinde en doğru fiyatın belirlenebilmesi için pek çok değişken göz önünde bulundurulmaktadır. Bu değişkenlerde en önemlisi temizlenecek alanın büyüklüğüdür. Temizlenecek alan göz önünde bulundurularak en uygun temizlik süresi belirlenmekte ve bu süreye göre bir fiyat belirlenmektedir. Bunun dışında, müşterilerimiz ek süre ya da personel isterse de hizmetin fiyatı değişmektedir. Son olarak bir fiyat belirlenmekte ve müşterimize bildirilmektedir. Müşterilerimizin hizmeti almak istemesi durumunda anlaşma sağlanmakta ve belirtilen zamanda işlemler hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Nehir Temizlik  olarak verdiğimiz hizmet sonrasında personellerimiz hakkında müşterilerimizden geri bildirim alınmakta ve olumlu ya da olumsuz görüşleri dikkate alınarak personellerimiz ile ilgili kararlar verilmektedir.